Харківський «Металіст» вперше у своїй історії отримав право боротися за потрапляння у груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА.

У неділю підопічні Мирона Маркевича обіграли на своєму полі з рахунком 2:1 дніпропетровський «Дніпро» у матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу. На швидкий гол у виконанні нападника «Дніпра» Євгена Селезньова вже на другій хвилині матчу досить швидко відповів Марко Девіч. Він же в середині другого тайму точним ударом приніс «Металісту» історичну перемогу.

У свою чергу, конкурент харків'ян у боротьбі за друге місце - київське «Динамо» - програло у Сімферополі з рахунком 2:3, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таким чином, після 29 турів «Металіст» набрав 65 очок і за тур до кінця національної першості випереджає «Динамо» на шість очок (59 очок). Харків'яни вперше стали срібними призерами чемпіонату України, ставши до цього шість разів поспіль третіми.

Кияни ж вперше за багато років залишилися без Ліги чемпіонів.