Генеральна прокуратура України вимагає від Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки перевірити атракціони та дитячі ігрові майданчики. Про це йдеться у вказівці заступника генпрокурора Віктора Войцишена на ім'я голови Держгірпромнагляду Олександра Хохотви, повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації ГПУ.

Зокрема, наголошується на необхідності посилити нагляд за безпекою експлуатації атракціонів і дитячих ігрових майданчиків, розташованих у місцях масового відпочинку громадян, у тому числі на берегах водойм і на прибудинкових територіях.

Як показали прокурорські перевірки, йдеться у документі, через неналежний контроль територіальних управлінь Держгірпромнагляду деякі з цих об'єктів працюють без відповідних дозвільних документів, мають неналежний технічний стан, становлять небезпеку для життя і здоров'я громадян і особливо дітей.

Войцишен зобов'язав Держгірпромнагляд про результати таких перевірок та вжиті заходи, в тому числі щодо закриття небезпечних споруд, інформувати ГПУ.

Як повідомляв ForUm, 13 травня у Бердичеві Житомирської області під час катання на гойдалках загинула малолітня дитина, оскільки одна із складових частин споруди не була належним чином закріплена.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

369