Завдяки жеребкуванню ймовірність перемоги Злати Огнєвич у фіналі «Євробачення-2013» збільшується.
 
Як відомо, українка виступить у фіналі під 22-м номером.
 
Експерти відзначають, що виступ у другій частині конкурсу істотно збільшує шанси українки на перемогу, зокрема, над росіянкою Діною Гаріповою, якій букмекери пророкують місце в трійці лідерів фіналу. Гаріпова виступить в першій частині конкурсу, що значною мірою дозволить відвернути увагу журі і глядачів на наступні номери.
 
Зараз Злата Огнєвич продовжує репетиції. Проте вчора влаштувала собі і своїй команді невеликий відпочинок. Разом з групою вони провели деякий час на пляжі. Українка вирішила відпочити після нервового півфіналу.
 

«Я відчула такий приплив щастя, коли дізналася, що ми вийшли у фінал, навіть зламала підбори, і одному з моїх бек-вокалістів довелося нести мене на руках», - сказала вона під час прес-конференції після півфінального етапу.

Зазначимо, що номер Огнєвич, наповнений казковим сюжетом про добро і вічні людські цінності, істотно відрізняється від виступу примітивних і відверто вульгарних греків, які пропагують через свій номер безкоштовний алкоголь.

Не відрізняється оригінальністю і номер фінської співачки, яка благає у своїй пісні весь світ взяти її заміж, а також прославляє фінських брутальних мачо. Таким чином, Україна принесла на європейську пісенну сцену не тільки промінчик світла, але й глибокий філософський зміст.

Нагадаємо, що текст пісні «Gravity» написали старожили «Євробачення», які свого часу створили переможну «Wild dances».

Назва пісні, яку виконає Злата Огнєвич, збігається з символом «Євробачення-2013». Команда Огнєвич приготувала шоу в стилі фентезі. За словами співачки, головне завдання - занурити телеглядачів в атмосферу казки. Постановник номеру - відомий український режисер Максим Литвинов, який поставив низку масштабних телевізійних шоу-проектів, серед яких, X Factor, «Танці з зірками» та інші.

Разом з Огнєвич на сцені будуть чотири бек-вокалісти, серед них знаменитий Клівленд Уоткісс. Його безліч разів визнавали легендою джазу такі авторитетні видання як Guardian, Daily Telegraph.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

313