Наступного року в Україні з'явиться LNG термінал. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час міжнародної LNG-конференції на тему «Світова LNG-революція і енергетична безпека України» заявив віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко.

«Інноваційні технології прогресують настільки швидко, що наступного року ми отримаємо LNG термінал без важких і дорогих інфраструктурних змін», - зазначив він.

Чиновник також підкреслив, що Україна вийшла на технічну фазу проекту LNG терміналу і незабаром перейде до наступної. «Сьогодні ми показали, що технічна фаза завершиться в найближчі місяці, і надалі ми перейдемо до комерційної фази, пов'язаної з переговорами з партнерами», - заявив віце-прем'єр.

Бойко зазначив, що основна проблема, яка полягає в дорогих інфраструктурних змінах, була вирішена.

«Ми наближаємося до завершення цієї програми, але я впевнений, що це реалістично і вона виконуватиметься наступного року. Ми відпрацювали чіткий і зрозумілий план, як це здійснюватиметься в найближчому майбутньому», - підкреслив віце-прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький заявив, що проект будівництва LNG терміналу буде завершено.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

329