Опозиція збирає проплачену масовку на мітинг «Вставай, Україно» 18 травня в Києві

За 5 годин «роботи» учасникам мітингу обіцяють 75-100 гривень. Про це свідчать записи користувачів соціальних мереж ВКонтакті і Фейсбук, в яких любителям легкого заробітку пропонується 18 травня можливість за 4-5 годин роботи в масовці в ході опозиційної акції «Вставай, Україно!» отримати 75-100 гривень.

«18.05, 11:30, метро «Університет», оплата 25 гривень/година, стоїмо 4 години, разом - 100 гривень. Додатково сплачуємо: тримати прапор + 25 гривень, кожна людина від вас 30 гривень. Увага, багато кидал! Стоїмо за БЮТ! Кидків не буде!», - Говориться в записі одного з користувачів мережі ВКонтакті.

Крім метро «Університет», згідно із записами, збір масовки буде проводитися біля метро «Золоті ворота», метро «Арсенальна», біля Європейської площі, а також Арки Дружби Народів. У свою чергу, користувач Фейсбук Костя Яблунець зазначає, що захід актуальний для «людей Фейсбук, лідерів думок, тих, у кого багато друзів», повідомляє «Inpress.ua».

Інші користувачі пропонують схожі умови. Крім того, організаторам, які зібрали від 20 учасників мітингу, пропонується бонус - 40 гривень за кожну людину.

Нагадаємо, що 18 травня в Києві заплановано фінальний мітинг всеукраїнської акції «Вставай, Україно!», ініційованої опозиційними фракціями «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» (акція «Вставай, Україно!» почалася 14 березня). Мітинг має розпочатися на Європейській площі, після чого учасники повинні будуть пройти по Хрещатику в бік Софійської площі, де планувалося завершення акції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

357