Київська міська державна адміністрація не планує звертатися до суду і забороняти проведення масових заходів і політичних акцій, запланованих на 18 травня. Про це заявив заступник голови КМДА, керівник апарату Олександр Пузанов, повідомляє прес-служба КМДА.

«Нам вдалося досягти згоди з різними політичними силами з приводу того, щоб їхні акції не заважали одна одній і не перешкоджали святковим заходам до Дня Європи», - сказав він.

За його словами, від громадських організацій і політичних партій надійшло близько 15 заяв на проведення масових заходів у центральній частині столиці.

«Охочих провести свої заходи в центрі міста дуже багато, тому переговори були довгими і напруженими. Але врешті-решт усі політичні сили-антагоністи погодилися, що в День Європи Україна повинна продемонструвати світові не бійки між прихильниками різних політичних поглядів, а мирне розумне співіснування людей у демократичній державі», - зазначив Пузанов.

Він також нагадав, що рух транспорту по центральній частині Києва у зв'язку із заходами буде перекрито, і порадив жителям і гостям міста по можливості обмежити свої поїздки на авто в центральну частину міста.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186