Модернізація підприємств гірничо-металургійного комплексу повинна проводитися у відповідності з європейськими екологічними стандартами, що дозволить вирішити екологічні проблеми регіонів, у яких вони працюють, і почати впровадження відповідних екологічних програм. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, перебуваючи з робочою поїздкою у Запорізькій області, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Велике значення має зараз для нас, щоб модернізація підприємств гірничо-металургійного комплексу проводилася з урахуванням приведення металургійних заводів до європейських екологічних норм», - сказав Янукович під час церемонії введення в експлуатацію першої агломераційної машини металургійного комбінату «Запоріжсталь».

Він зазначив, що ця установка є першою з шести, які планують запустити на «Запоріжсталі». «Це дозволить на рік знизити шкідливі викиди на 10%», - зазначив Президент.

Він висловив сподівання, що до кінця цього року буде введена в експлуатацію і друга агломераційна установка.

У свою чергу, міський голова Запоріжжя Олександр Син подякував Главі держави за постійну увагу до екологічних проблем регіону.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

247
Туфли осень-зима Everest