Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс на 20 червня розгляд касаційної скарги на вирок колишньому депутату Луганської міської ради Роману Ландику, яким він був засуджений до 3 років позбавлення волі зі звільненням від покарання під випробувальний термін 2 роки за побиття дівчини. Про це сказав головуючий суддя, повідомляють «Українські новини».

Суддя повідомив про те, що Ландик не з'явився до зали судового засідання у зв'язку з хворобою, на даний момент він перебуває на стаціонарному лікуванні і просить не розглядати справу за його відсутності.

Прокурор Галина Підвербна підтримала дане прохання Ландика про перенесення.

Крім того, адвокат Наталія Суслікова надала суду оригінал довідки з Луганської міської лікарні про те, що вона перебувала на стаціонарному лікуванні.

Нагадаємо, раніше судове засідання було перенесене на 16 травня у зв'язку з хворобою адвоката Ландика Суслікової.

19 січня Ленінський районний суд Луганська засудив Ландика за побиття дівчини до 3 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 2 роки, а також ухвалив звільнити його з-під варти в залі суду під підписку про невиїзд.

Ландик звинувачувався в тому, що в ніч на 5 липня 2011 року побив потерпілу - Марію Коршунову - у ресторані «Баккара» в Луганську.

При цьому 1 грудня Ландик попросив суд притягти Коршунову до кримінальної відповідальності, оскільки, на його думку, під час конфлікту в ресторані з її боку була спроба його вбивства, бо Коршунова завдала йому тілесні ушкодження, після яких йому знадобилася медична допомога.

Сторона звинувачення при цьому вбачала у діях Ландика під час конфлікту зухвалість та агресію щодо потерпілої.

Сам Ландик також заявляв, що вважає себе заручником політичних репресій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

213