Англійський футбольний клуб «Челсі» вперше у своїй історії виграв Лігу Європи. У фінальному матчі, який пройшов в Амстердамі в середу, 15 травня, лондонський клуб обіграв португальську «Бенфіку». Зустріч закінчилася з рахунком 2:1.

Рахунок на 60-й хвилині матчу відкрив гравець «Челсі» Фернандо Торрес, вразивши ворота Артура Мораеса. На 68-й хвилині «Бенфіка» відігралася: Оскару Кардосо вдалося реалізувати пенальті, повідомляє «Lenta.ru».

Переможний гол «Челсі» був забитий в доданий час. На третій хвилині відзначився Браніслав Іванович, закинувши м'яч головою після подачі кутового.

«Челсі» вийшов у фінал Ліги Європи, обігравши швейцарський «Базель». Футболісти «Бенфіки» у півфіналі здолали турецький «Фенербахче».