Віце-президент Європейського парламенту Яцек Проташевич (група народних партій, Польща) закликає Україну виконати необхідні вимоги для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це йдеться у його коментарі щодо сьогоднішнього рішення Єврокомісії.

«Сьогоднішнє схвалення Комісією юридичної пропозиції, яка рекомендує підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, є технічним, але дуже конкретним кроком, що демонструє чітку відданість ЄС і відкритість до його найближчих сусідів і партнерів, таких, як Україна», - наголошується в коментарі, повідомляє «УНІАН».

«У цьому контексті я закликаю український уряд не втратити цей момент і серйозно поставитися до всіх вимог, висунутих ЄС, які необхідні для підписання цієї угоди, і дотримуватися своїх публічних обіцянок і зобов'язань, зокрема, щодо вирішення питання вибіркового правосуддя та досягнення відчутного прогресу у необхідних реформах», - додав Проташевич.

Віце-президент Європарламенту підкреслив, що відносини Україна-ЄС залишаються на роздоріжжі, а також висловив переконаність у тому, що лише конкретні та адекватні дії Києва можуть забезпечити одностайну підтримку підписання угоди країнами-членами ЄС.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Радник Президента України - уповноважений України з питань зовнішньополітичних і інтеграційних процесів Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна досягла прогресу щодо 8 з 11 критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

25 квітня міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Україна повинна виконати взяті на себе зобов'язання для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом до кінця літа.

14 травня Верховна Рада підтримала ще два євроінтеграційних закони.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

519