Організатори Всесвітньої серії боксу (WSB) після закінчення третього сезону змагань склали підсумковий рейтинг у кожній із п'яти вагових категорій. У двох із них переможцями стали боксери «Українських отаманів» Василь Ломаченко та Олександр Усик.

Як повідомляється на офіційному сайті WSB, обидва спортсмени провели у цьому сезоні по 6 боїв і жодного разу не пішли з рингу переможеними. Більше того, обидва виграли свої поєдинки у фінальній серії матчів проти «Астани».

Ще у двох вагових категоріях Дмитро Митрофанов та Олександр Гвоздик зайняли другі місця. Митрофанов виграв 6 своїх боїв у цьому сезоні при одному програші. Що стосується Гвоздика, то він провів 5 боїв і всі виграв, у той час як лідер рейтингу Яміле Перальта провів 7 боїв, кожен із яких зумів довести до переможного кінця, пише «УНІАН».

Нагадаємо, змагання Всесвітньої серії боксу в нинішньому сезоні завершилися 11 травня, коли у фіналі «Отамани» програли «Астані». Фінал супроводжувався скандалом через вкрай необ'єктивне суддівство, у результаті якого постраждала українська команда.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

446