На реалізацію Національного проекту «Вчасна допомога» в 2013 році передбачено 50 млн грн. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, заявив керівник Національного проекту «Вчасна допомога» Олексій Навроцький.

«На сьогоднішній день, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 20 березня 2013 року, перший транш коштів на реалізацію завдань Національного проекту «Вчасна допомога» у 2013 році становить 50 млн грн.», - повідомив він.

За його словами, ці гроші передбачені державним бюджетом. «Вони будуть спрямовані на розгортання перших єдиних регіональних оперативних диспетчерських служб та на загальну системну компоненту, щоб надалі система могла розвиватися як географічно, так і функціонально», - підкреслив Навроцький.

Керівник нацпроекту також зазначив, що гроші Міністерством фінансів на сьогодні передані Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами як головному розпоряднику.

«І зараз з Мінфіном вже відпрацьовується паспорт бюджетної програми для того, щоб вони могли бути використані виключно на основі прозорих тендерних процедур», - підсумував він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210