Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Києва і направив на новий судовий розгляд кримінальну справу за фактом загибелі студента Ігоря Індила.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва з посиланням на державного обвинувача у справі Наталю Сему.

За її словами, суд розглянув апеляцію державного обвинувача на постанову Деснянського райсуду від 15.03.2013 року, якою справу за фактом смерті Індила було направлено на додаткове розслідування.

Як зазначила держобвинувач, зазначеним рішенням районний суд безпідставно направив справу на додаткове розслідування.

«До того ж Апеляційний суд у січні цього року вже скасував попередню аналогічну постанову районного суду і визнав, що справа підлягає судовому розгляду», - зазначила прокурор.

Як повідомляв ForUm, Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав його із одного з гуртожитків Києва у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

28 травня 2010 року прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції. Пізніше справа була передана для розслідування у прокуратуру Києва. У жовтні у прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості та перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 року Деснянський райсуд столиці засудив дільничного Сергія Приходька, обвинувачуваного у причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на два роки.

Перед цим, 23 грудня 2011 року, суд закрив кримінальну справу стосовно ще одного із підсудних - старшого інспектора Шевченківського райуправління міліції Сергія Коваленка. Ця справа за частиною першою статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України було закрита на підставі акту амністії.

24 січня 2013 року Апеляційний суд задовольнив апеляцію прокуратури Києва і повернув кримінальну справу за фактом загибелі Індила на новий судовий розгляд.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232