Міністр закордонних справ України Леонід Кожара візьме участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн Вишеградської четвірки та Східного партнерства, яка відбудеться 17 травня у Кракові. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу повідомив виконувач обов'язків директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, метою заходу є оцінка результатів впровадження ініціатив Східного партнерства та визначення бажаних напрямів східної політики Європейського Союзу напередодні саміту Східного партнерства, який відбудеться у листопаді у Вільнюсі.

Перебийніс повідомив, що в зустрічі запланована участь верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Кетрін Ештон, єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, а також глав МЗС Ірландії та Литви.

За його словами, представники України та країн-партнерів виступлять з доповідями про стан реалізації внутрішніх реформ, передбачених європейським порядком денним.

Перебийніс також повідомив, що під час перебування в Польщі Кожара також проведе двосторонні зустрічі зі своїми колегами.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Радник Президента України - уповноважений України з питань зовнішньополітичних і інтеграційних процесів Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна досягла прогресу по 8 з 11 критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

25 квітня міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Україна повинна виконати взяті на себе зобов'язання для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом до кінця літа.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167