Експерти комітету Ради безпеки ООН вважають за необхідне ввести санкції відносно трьох юридичних і 12 фізичних осіб, у тому числі двох громадян України, підозрюваних у причетності до контрабандних операціях по зброї для КНДР.

За даними агентства, до списку людей, відносно яких експерти комітету з санкцій проти КНДР хочуть ввести такі заходи, крім українців потрапили дев'ять північнокорейських громадян і один громадянин Казахстану.

Також експерти вважають необхідним застосування санкцій до трьох північнокорейських організацій.

«Санкції не зупинили програми КНДР з розвитку ядерної і балістичної зброї, але... значно загальмували» північнокорейські розробки, цитує агентство доповідь експертів.

Також наголошується, що завдяки фінансовим санкціям і збройовому ембарго щодо Північної Кореї вдалося істотно скоротити кошти, що одержуються країною, які, в іншому випадку, могли б піти на фінансування заборонених програм, передає РІА «Новини».

Нагадаємо, у 2005 році КНДР оголосила себе ядерною державою. У 2006, 2009 і 2013 роках країна провела підземні ядерні випробування, які викликали протести з боку міжнародного співтовариства.

У березні цього року було прийнято резолюцію з новими санкціями проти Пхеньяна - вже четверту за рахунком. Вона дозволяє блокувати банківські транзакції, заморожувати рахунки КНДР, перевіряти повітряні і морські судна, а також дипломатів у пошуках великих сум готівки при підозрі, що вони спрямовані на розвиток ядерної та ракетної програм Пхеньяну.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

357
Классические туфли мужские