Верховна Рада України ухвалила законопроект №2303-2 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв'язку з їх розмежуванням».

Як повідомляє кореспондент ForUm'у, за документ авторства нардепа від ПР Олександра Долженкова проголосували 363 нардепи.

За його словами, даним законом врегульовуються питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності, які передаються в користування, в тому числі в оренду, а також у власність.

Долженков зазначив, що законом пропонується ввести безкоштовне надання витягу з Держреєстру майнових прав на нерухоме майно органів виконавчої влади та місцевого самоврядування під час проведення державної реєстрації права власності держави чи територіальної громади на ті чи інші земельні ділянки.

Законом також регулюються питання щодо земельних ділянок, кадастрові номери яких були визначені, але не присвоєні до 1 січня 2013 року.

Юлія Артамощенко,

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

489