Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле впевнений, що робота над європейським порядком денним може бути платформою, яка дозволить об'єднати майже всі політичні сили в Україні.

«Я ціную дії опозиції щодо розблокування парламенту та її конструктивного залучення в роботу над європейським порядком денним, яку я бачу платформою, яка може об'єднати насправді майже всі політичні сили в Україні», - заявив він в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна», коментуючи зустріч з одним із лідерів української опозиції Арсенієм Яценюком.

Фюле повідомив, що дана зустріч дала сторонам можливість провести «добру дискусію про конструктивну роль опозиції у підготовці та прийнятті низки положень проєвропейського законодавства, включаючи ініціативи з відповідним законодавством».
Як раніше повідомляв ForUm, 25 квітня міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Україна повинна виконати взяті на себе зобов'язання для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом до кінця літа.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

391