Компартія закликає парламент скасувати пенсійну та медичну реформи, а також не допустити прийняття Трудового та Житлового кодексів. Про це під час ранкового засідання з парламентської трибуни повідомив лідер фракції КПУ Петро Симоненко.
 

Він зазначив, що Кабінет Міністрів України прийняв «так звану програму активізації економічного розвитку на 2013-2014 рр.., суть якої полягає в продовженні антинародних і антисоціальних реформ».

Лідер комуністів уточнив, що мова йде про пенсійну та медичну, судову та адміністративну реформи, Житловий і Трудовий кодекси, які «по суті стверджують неокріпосництво в Україні», повідомляє «Golos.ua».

«Ми, комуністи, виступаємо категорично проти таких реформ і такої політики. У зв'язку з цим ми вимагаємо ще раз повернутися до скасування вже прийнятих Пенсійної та медичної реформ», - констатував він, закликавши політичні партії на ділі довести те, про що вони тільки заявляють.

«Ми закликаємо не допустити прийняття рабських Житлового і Трудового кодексів», - підкреслив П. Симоненко, пропонуючи підтримати законопроект, прийняття якого гарантує введення пені для роботодавців, які затримують виплати зарплат.
 


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

236
Туфли осень-зима Everest