Недоторканність народних депутатів буде знято. Таке переконання висловив на брифінгу голова фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов, повідомляє кореспондент ForUm'у.

За його словами, у тому, що сьогодні народні депутати не змогли прийняти законопроект про зняття недоторканості, «немає нічого страшного».

«У нас є законопроект про скасування депутатської недоторканості, і якщо дійсно у депутатів є бажання її ліквідувати, то ми можемо поставити на голосування даний законопроект, проголосувавши його 226 голосами на цій сесії, 300 голосами - на наступній. Ми можемо ліквідувати недоторканість», - переконаний регіонал.

Єфремов запевнив, що фракція Партії регіонів підтримає цей законопроект, який передбачає внесення змін до Конституції.

«Ми і сьогодні голосували. Ми дотримуємося тієї точки зору, що дійсно треба ліквідувати депутатську недоторканість, щоб у нас в державі не було людей першого і другого сорту», - сказав він.

Нагадаємо, народні депутати не підтримали розгляд проекту закону №0977 про внесення змін до Конституції України про скасування депутатської недоторканості з урахуванням рішення Конституційного суду від 10 липня 2012 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216