Прокурор Мілана Ільда Боккассіні, яка виступає головним обвинувачем на гучному судовому процесі у «справі Рубі» щодо Сильвіо Берлусконі, зажадала для колишнього прем'єр-міністра Італії покарання у вигляді шести років тюремного ув'язнення.

Крім того, сторона звинувачення зажадала для Берлусконі довічної заборони обіймати державні посади. Судовий процес проти Берлусконі, у рамках якого він звинувачується у причетності до проституції неповнолітніх і зловживанні службовим становищем, почався у квітні 2011 року.


 
За версією слідства, політик мав інтимний зв'язок з Рубі, коли їй ще не виповнилося 18 років, за що вона отримувала подарунки та грошову винагороду. Вечірки за участю неповнолітньої дівчини проходили на знаменитій віллі екс-прем'єра в Аркорі під Міланом, повідомляє РІА «Новости».

На думку прокуратури, в Аркорі діяла «налагоджена система проституції», у яку входила у тому числі й Рубі. Як зазначила Боккассіні, виступаючи з обвинувальною промовою у міланському суді, у слідства «немає сумнівів» у тому, що молода марокканка займалася «проституцією» і «сексом з Берлусконі», отримуючи від нього в обмін за вечори на віллі «винагороди».

При цьому, як зазначила прокурор, обвинувачений знав про те, що Рубі є неповнолітньою. Про це, за даними Боккассіні, Берлусконі повідомив один із його найближчих друзів, відомий журналіст Еміліо Феде, який і привів дівчину на віллу в Аркорі 14 лютого 2010 року.

Як очікується, захисту Берлусконі слово буде надано 3 червня, а винесення вироку відбудеться 24 червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

165