Поточний пленарний тиждень Верховна Рада планує почати з розгляду пакету євроінтеграційних законопроектів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході погоджувальної ради заявив голова парламенту Володимир Рибак.

Він зазначив, що на пленарному тижні з 14 по 17 травня ВР планує розглянути 101 питання. «В основному це питання, узгоджені на минулій нараді у квітні», - зазначив Рибак.

За словами спікера, сьогодні депутати мають намір розглянути 35 питань. Крім євроінтеграційних законопроектів, до порядку денного планується внести близько 20 урядових і 2 президентських законопроекта, а також розглянути законопроекти, повернуті Президентом до парламенту.

Глава ВР також повідомив, що у середу, 15 травня, депутати розглянуть питання ратифікації міжнародних угод і заслухають звіт Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

У четвер, 16 травня, за словами Рибака, парламентарії збираються розглянути 38 питань. «Переважно це друге читання», - сказав він і додав, що також заплановано розгляд питань про призначення і звільнення суддів і призначення дат позачергових місцевих виборів.

Як повідомив глава ВР, у п'ятницю, 17 травня, після Години запитань до уряду депутатам буде запропоновано розглянути 13 питань.

Рибак підкреслив, що сьогоднішня погоджувальна рада триватиме 30 хвилин і всі питання, які депутати не встигнуть узгодити, будуть передані керівнику секретаріату ВР Валентину Зайчуку для підготовки до розгляду парламентом і будуть винесені в зал на цьому пленарному тижні.

Він також нагадав депутатам, що наступний календарний тиждень також буде пленарним.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

202