Поточний пленарний тиждень Верховна Рада планує почати з розгляду пакету євроінтеграційних законопроектів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході погоджувальної ради заявив голова парламенту Володимир Рибак.

Він зазначив, що на пленарному тижні з 14 по 17 травня ВР планує розглянути 101 питання. «В основному це питання, узгоджені на минулій нараді у квітні», - зазначив Рибак.

За словами спікера, сьогодні депутати мають намір розглянути 35 питань. Крім євроінтеграційних законопроектів, до порядку денного планується внести близько 20 урядових і 2 президентських законопроекта, а також розглянути законопроекти, повернуті Президентом до парламенту.

Глава ВР також повідомив, що у середу, 15 травня, депутати розглянуть питання ратифікації міжнародних угод і заслухають звіт Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

У четвер, 16 травня, за словами Рибака, парламентарії збираються розглянути 38 питань. «Переважно це друге читання», - сказав він і додав, що також заплановано розгляд питань про призначення і звільнення суддів і призначення дат позачергових місцевих виборів.

Як повідомив глава ВР, у п'ятницю, 17 травня, після Години запитань до уряду депутатам буде запропоновано розглянути 13 питань.

Рибак підкреслив, що сьогоднішня погоджувальна рада триватиме 30 хвилин і всі питання, які депутати не встигнуть узгодити, будуть передані керівнику секретаріату ВР Валентину Зайчуку для підготовки до розгляду парламентом і будуть винесені в зал на цьому пленарному тижні.

Він також нагадав депутатам, що наступний календарний тиждень також буде пленарним.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201
Туфли осень-зима Everest