Уряд України підвищує стипендії для відмінників навчання.

Як повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, відповідну постанову «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій» прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 13 травня.

Документ прийнятий на виконання відповідного доручення Президента України, його проект був узгоджений з представниками студентського самоврядування та ректорами вузів.

«Метою є збільшення розмірів академічних стипендій для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на «відмінно», а також для студентів, яким призначені іменні та персональні академічні стипендії навчальних закладів», - сказано у повідомленні.

Згідно з постановою, збільшуються розміри підвищення до стипендій для студентів вузів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра: з 50 до 70 гривень.

Також буде збільшено підвищення до стипендії для майбутніх бакалаврів, спеціалістів та магістрів вузів III-IV рівня акредитації: з 85 до 120 гривень.

Постанова набирає чинності з 1 січня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

318