Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера оцінює фінансування підготовки і проведення проміжних виборів депутата Верховної Ради у мажоритарному окрузі №224 у Севастополі у 3,8 млн гривень.

«Така сума необхідна приблизно у розмірі 3,8 млн гривень. Загалом у бюджеті є кошти, необхідні для проведення проміжних виборів в Україні», - зазначив він.

Магера також допустив затвердження ЦВК 14 травня кошторису витрат на проведення цих виборів, повідомляють «Українські новини».

Крім того, він зазначив, що станом на 14:00 понеділка була відсутня інформація про подачу в Центрвиборчком документів на реєстрацію кандидатів у депутати у цьому окрузі.

Нагадаємо, з 9 травня стартувала виборча кампанія з проміжних виборів депутата Ради в окрузі №224 у Севастополі.

18 квітня Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народного депутата у 224-му одномандатному окрузі на 7 липня.

Верховна Рада 22 березня достроково припинила повноваження народного депутата, представника Партії регіонів Павла Лебедєва, обраного на парламентських виборах 28 жовтня 2012 року в 224-му одномандатному окрузі, у зв'язку з призначенням його міністром оборони.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович призначив Лебедєва головою Міноборони 24 грудня 2012 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198
Классические туфли мужские