Апеляційний суд Миколаївської області розгляне скаргу на вирок трьом обвинуваченим у справі про зґвалтування і вбивство Оксани Макар. Розгляд призначено на 30 травня.

Зауважимо, що справу Макар попередньо планували передати до Апеляційного суду на початку березня. Потім - наприкінці березня.

Однак апеляційні скарги надійшли до суду лише через п'ять місяців після оголошення вироку. Весь цей час підсудні перечитували вирок і знайомилися з протоколом судових засідань.

Нагадаємо, 9 березня у Миколаєві троє молодих людей зґвалтували 18-річну Макар, а потім намагалися спалити живцем. На покинутому будівництві дівчину знайшов випадковий перехожий. Близько трьох тижнів медики боролися за життя Макар, але 29 березня вона померла у Донецькому опіковому центрі.

На попередньому засіданні у справі 24 травня суддя Центрального районного суду Миколаєва Олена Ceлівaнoвa прийняла рішення вести слухання у закритому режимі.

Пізніше суд частково задовольнив вимогу адвокатів і прокурорів про відкритий судовий процес.

Трьом обвинуваченим Kpacнoщоку, Пoгocяну і Пpиcяжнюку інкримінується скоєння злочинів, передбачених пунктами 4, 10, 12 ч.2 статті 115, ч.4 статті 152 Кримінального кодексу України. Одному із них також закидають дії за ч.3 статті 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті у збочених формах).

За матеріалами: novosti-n.mk.ua

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206