Україна продовжує розширювати участь власних військовослужбовців у міжнародних навчаннях. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, повідомили ForUm'у в прес-службі урядовця.

За його словами, це дає можливість не лише вдосконалювати навички українських солдатів, а й навички взаємодії з підрозділами інших країн, дозволяє використовувати сучасний досвід розвитку збройних сил різних держав у реформуванні вітчизняної армії.

Клюєв повідомив, що в планах на цей рік - участь Збройних сил України у 24-х міжнародних навчаннях, 6 з яких будуть проведені на території нашої країни.

За його словами, в Україні заплановано проведення українсько-російських і українсько-білоруських навчань ППО.

У липні близько 2-х тисяч військовослужбовців України та Росії в акваторії Чорного моря будуть відпрацьовувати спільні антитерористичні дії в рамках навчань «Фарватер Миру - 2013». Клюєв нагадав, що після тривалої перерви ці навчання були відновлені, і тепер мають відбутися четвертий рік поспіль.

За словами секретаря РНБО, також на липень заплановано українсько-американські навчання «Сі Бриз - 2013», які традиційно мають пройти в районі Одеси. До 2,5 тисяч військовослужбовців України, США та інших країн відпрацьовуватимуть антитерористичні, антипіратські та гуманітарні операції.

Секретар РНБО України зазначив, що з кожним роком кількість держав, що беруть участь у міжнародних навчаннях на території України, збільшується. Так в українсько-американських навчаннях «Репід Трайдент - 2013», які також у липні пройдуть на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський район, Львівська область), може взяти участь близько півтори тисячі осіб з 19 країн.

Метою навчань «Кленова арка-2013», які відбудуться там же у вересні цього року, стане підготовка багатонаціонального українсько-польсько-литовського батальйону до ведення бойових дій у рамках миротворчих операцій в умовах міста.

Секретар РНБО також повідомив, що окрім цього в поточному році заплановано участь військовослужбовців ЗСУ у 18-ти багатонаціональних навчаннях на території Росії, Білорусі, Казахстану, США, Німеччини, Франції, Іспанії, Ісландії, Польщі, Словаччини та Молдови.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

263
Туфли осень-зима Everest