Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 29 квітня по 11 травня.

«Ніхто не щасливий, що дама, красива дама, колишній прем'єр-міністр, перебуває у в'язниці. Але все має відбуватися за законом», - міністр закордонних справ Леонід Кожара про колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

«Так, вони сумують. Тому що вони є духовними спадкоємцями цієї людиноненависницької ідеології. І тому ми зробимо все, щоб паростки цього нацизму в нашій країні не проростали», - прем'єр-міністр України Микола Азаров про депутатів міських рад Львова та Івано-Франківська, які прийняли рішення про визнання 9 травня Днем скорботи.

«Фундамент для нової України нікудишній. Сталін сидить у кожному з нас», - екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко про те, що українці повинні змінити свою пострадянську свідомість.

«Він знав велику потребу в житті, пережив великі нещастя, великі випробування. Він стоїть на вершині свого життя. І nicht zu machen, як кажуть німці», - нардеп від Партії регіонів Ганна Герман про Президента України Віктора Януковича.

«Були повідомлення, що у Президента в його резиденції є золотий унітаз. Це просто брехня. Назвіть мені випадки дефіциту демократії в Україні», - прем'єр-міністр Микола Азаров назвав неправдивими заяви про те, що в Україні існує дефіцит демократії.

«Я вірю в милість Президента і вірю в те, що настане час, коли він зможе застосувати своє право на помилування і щодо Юлії Володимирівни», - нардеп від Партії регіонів Ганна Герман про можливість помилування Президентом Віктором Януковичем колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Як за Шекспіром - багато шуму з нічого», - віце-прем'єр Костянтин Грищенко про те, що у відносинах України і США в питанні захисту інтелектуальної власності є позитивна динаміка.

«Називати це перемогою - значить бути фальшивим, примітивним і просто садо-мазо», - нардеп від «Свободи» Ірина Фаріон про Другу світову війну.

«Я вважаю, що половина хлопців, які ходять у фашистській формі, викидають руки в есесівському привітанні, це одурманені й обдурені підлітки», - регіонал Вадим Колесніченко про молодіжний рух в Західній Україні.

«Не можна протиставляти наші відносини з Росією та ЄС. Ми не приймаємо ультиматуми. Наша політика заснована в першу чергу на національних інтересах», - прем'єр-міністр Микола Азаров про те, що політика України базується на національних інтересах.

 


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

987