З ініціативи депутата від Польщі Марека Мігальського в Європарламенті стартувала акція «Лукашенко, Puck You!» (puck - шайба), спрямована на те, щоб позбавити Білорусь права проведення Чемпіонату світу з хокею у 2014 році.

Як повідомляється на офіційній сторінці Мігальського, акція приурочена до з'їзду Міжнародної федерації хокею (IIHF), який пройде з 16 по 19 травня в Стокгольмі.
«Ми не згодні, що такі великі спортивні заходи пройдуть в останній диктатурі Європи», - йдеться на сторінці депутата.

У рамках акції 18 травня офіс Мігальського спільно зі шведською правозахисною організацією Östgruppen організовує пікетування офісу з хокею в Стокгольмі. Крім цього, у Facebook створено спеціальну групу, де кожен може висловитися з даного питання, повідомляє «Лента.ру».
 

 
Раніше з вимогою позбавити Білорусь права на проведення Чемпіонату світу з хокею неодноразово виступали різні правозахисні організації і політики. Зокрема, за це висловлювалися американські конгресмени, проте в ІІХФ вважають, що спорт не слід пов'язувати з політикою.

Сам президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив свого часу, що республіка «цей чемпіонат світу заслужила, вона його вистраждала», а позбавлення її турніру стане, за словами президента, ударом по іміджу IIHF, «а може, по всьому світовому спорту».
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

509
Туфли осень-зима Everest