Велика НП сталася в Ростовській області Росії в ніч на 9 травня: більше 50 вагонів вантажного поїзда зійшли з рейок на станції Біла Калитва, викликавши вибухи, пожежу і витік токсичної речовини.

«Всього внаслідок події було пошкоджено 53 вагони, 12 з яких згоріли повністю, 41 мають різні пошкодження», - повідомив представник Південного слідчого управління на транспорті СК Росії.

З однієї цистерни стався витік хімічної речовини - метиленхлориду, яка є отруйною, хоча і не найбільш небезпечною з групи хлорвмісних. У медичні заклади регіону звернулися 29 осіб, в місті введено режим НС, евакуйовані, за різними даними, від 500 до майже 3 тисяч місцевих жителів.

До 7.15 мск пожежа була ліквідована, її площа склала 1,5 тисячі квадратних метрів. Слідчі порушили кримінальну справу про порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного транспорту (частина 1 статті 263 КК РФ), передає РІА «Новини».

Як зазначається, близько 2.00 мск у четвер на станцію Біла Калитва зайшов вантажний потяг, у складі якого перебували 69 вагонів, у тому числі з пропаном, мазутом, бензином, хімічними речовинами, соняшниковою олією, а також лісом, сталлю і кольоровим металом.

 За попередніми даними екстрених служб, спочатку з рейок зійшов локомотив, за ним - більше 50 вагонів, частина з яких загорілися, після цього стався вибух.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

360