З початку тижня інспектори ДАІ приділяють пильну увагу пішоходам-порушникам, а також мотоциклістам, повідомили в прес-службі патрульного відомства.

Зокрема, з 6 по 12 травня за рішенням ООН у світі проходить Другий глобальний тиждень безпеки. Даний захід спрямований на привернення уваги суспільства до необхідності забезпечення безпеки руху пішоходів. В Україні, в рамках глобального тижня, також заплановано низку заходів, спрямованих на захист цієї категорії учасників дорожнього руху.

Так, на цьому тижні на території держави проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Інспектори ДАІ приділяють пильну увагу пішоходам-порушникам, а також проводять бесіди з водіями, які не надають переваги в русі пішоходам.

Ще одна профілактична акція «Мотоцикліст» покликана нагадати водіям мототранспорту про безумовне дотримання ними Правил дорожнього руху.

«Деякі власники двоколісної техніки, сідаючи за кермо, нажаль, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки - перевищують швидкість, не дотримуються рядності, виїжджають на зустрічну смугу, не пропускають пішоходів. Тому необхідно, щоб водії мототранспорту розуміли, що вони є учасниками дорожнього руху, і мають як права, так і обов'язки», - зазначили в ДАІ.

Як раніше повідомляв ForUm, під час травневих свят Державтоінспекція України працює у посиленому режимі.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

480