Ситуація з екс-прем'єром України Юлією Тимошенко найбільше шкодить Партії регіонів, вважає лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

«Як політик я вважаю, що ситуація, яка є в державі, найбільше приносить шкоди нашій політичній силі - Партії регіонів», - сказав він в інтерв'ю «5 каналу», додавши, що це підтверджують соціологи.

При цьому Єфремов не став прогнозувати можливість помилування Тимошенко, оскільки йде досудове розслідування за підозрою екс-прем'єра в організації вбивства у 1996 р. народного депутата Євгена Щербаня і суд у справі про ухилення від податків корпорації «Єдині енергетичні системи України», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«А щодо того, потрібно відпустити чи не потрібно відпустити, цим повинні займатися фахівці. Я не можу давати якісь побажання у рамках судових процесів, які відбуваються», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

На думку Президента України Віктора Януковича, до завершення всіх судових розглядів у справі колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко розгляд питання про її помилування неможливий.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1240