Тіло Тамерлана Царнаєва, убитого у перестрілці з поліцією, заберуть його родичі. Про це повідомляє «Associated Press» з посиланням на дядька вбитого, Руслана Царні, який проживає у штаті Меріленд.

Царні не уточнив, хто саме із родичів і коли забере тіло Царнаєва. Як нагадує AP, його батьки наразі перебувають в Росії і не планують приїжджати до США; тим часом у Сполучених Штатах, крім дядька, у Царнаєва залишилися ще кілька інших родичів.

Раніше у вівторок стало відомо, що вдова Царнаєва, Кетрін Рассел, вирішила не забирати його тіло сама. Як заявила її адвокат, Рассел найближчим часом звернеться до влади з проханням видати тіло покійного його сім'ї, повідомляє «lenta.ru».

Тамерлан Царнаєв загинув під час поліцейської спецоперації з його затримання 19 квітня. Точна причина його смерті вже встановлена, однак вона буде розголошена лише після видачі його тіла родичам. Раніше у ЗМІ з'являлася інформація, що його могли застрелити поліцейські, або ж він міг загинути під колесами автомобіля, на якому намагався сховатися його брат Джохар.

Тамерлан та Джохар Царнаєви, за версією американської влади, організували та вчинили теракт на щорічному Бостонському марафоні 15 квітня. Внаслідок вибуху двох саморобних бомб загинули три людини, понад 280 отримали поранення.

Імам однієї із бостонських мечетей відповів відмовою на прохання родичів Тамерлана Царнаєва провести обряд прощання з ним за всіма ісламськими традиціями.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

390