Сьогодні у Львові представники лівих сил і ветеранських організацій відзначили 1 Травня.

На площі біля Монументу слави воїнам-визволителям на вулиці Стрийській зібралось близько 50 представників Компартії, ПСПУ та ветеранських організацій міста.

Присутні поклали до підніжжя монумента червоні гвоздики та інші квіти.

На початку мітингу присутні розгорнули червоні прапори з символікою КПУ, ВЛКСМ, Всеукраїнського союзу жінок-робітниць, а також закріпили на грудях кожного учасника нагрудний знак з написом «1 Травня - День солідарності трудящих».

Мітинг тривав з 11:00 до 11:30, повідомляє «УНІАН».

Анонсовані можливі провокації з боку представників радикально налаштованих націоналістичних сил не відбулися, а перехожі байдуже спостерігали за мітингом.

Після завершення заходів начальник ГУ МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Олександр Рудяк заявив журналістам, що сьогодні для охорони громадського порядку під час святкування 1 Травня у Львові «було задіяно достатню кількість співробітників правоохоронних органів. Все пройшло спокійно».

Периметр площі навколо монумента, за оцінками журналістів, охороняли близько 250 міліціонерів. У парку також були помічені автомобілі «швидкої допомоги» і автобус з працівниками спецпідрозділу міліції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1233