Німецький клуб «Боруссія» (Дортмунд) вийшов у фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2012-2013 років.

У півфінальному матчі чемпіони Німеччини двох попередніх сезонів програли у гостях мадридському «Реалу» з рахунком 0:2. Голи у складі іспанського клубу забивали Карім Бензема на 83-й хвилині і Серхіо Рамос на 88-й хвилині.

Але незважаючи на поразку, успіху в першому матчі в Дортмунді з рахунком 4:1 вистачило «Боруссії» для виходу у фінал Ліги чемпіонів.

Сьогодні ввечері пройде матч-відповідь у парі «Барселона» - «Баварія», за підсумками якого визначиться другий фіналіст турніру. У першому матчі «Баварія» на своєму полі обіграла каталонців з рахунком 4:0.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 25 травня на лондонському «Вемблі».

Нагадаємо, в 1/8 фіналу «Боруссія» вибила з турніру донецький «Шахтар».

За матеріалами: «Інтерфакс-Україна», «Lenta.ru»