Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття прем'єр-міністру Народної Республіки Бангладеш Шейх Хасіні у зв'язку з трагедією, яка сталася у передмісті Дакки і призвела до численних людських жертв.

«В Україні з глибоким сумом сприйняли звістку про трагедію, яка сталася у передмісті Дакки і призвела до численних людських жертв. Разом з Вашими співвітчизниками ми поділяємо почуття скорботи тих, хто втратив своїх рідних та близьких», - йдеться в урядовій телеграмі.

Від імені уряду України та від себе особисто Азаров попросив передати родинам загиблих глибокі співчуття та слова щирої підтримки, а всім потерпілим - побажання швидкого одужання.

Як повідомляв ForUm, обвалення будівлі сталося рано вранці 24 квітня у Саварі - передмісті Дакки. У зруйнованому дев'ятиповерховому будинку розташовувалися п'ять швейних фабрик, торговий комплекс і філія банку Brac Bank. За день до обвалення у будівлі з'явилися великі тріщини, що спровокувало паніку серед працівників розташованих там підприємств. Поліцейські оглянули будівлю і звернулися до влади з проханням тимчасово закрити доступ до неї, проте чиновники проігнорували попередження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

258