Представниця Міністерства внутрішніх справ України Ірина Кіндзерська, яка виступала у складі національної збірної з дзюдо, в індивідуальному заліку у ваговій категорії понад 78 кг посіла третє місце. Це одна із двох нагород, отриманих українськими спортсменами, повідомляє прес-служба МВС.

Змагання проходили з 23 по 28 квітня у столиці Угорщини Будапешті. У них взяли участь збірні команди 44 країн.

Кіндзерській вдалося піднятися на п'єдестал пошани, поступившись представниці Франції Емілі Андеоль і словачці Люсії Полавдер, яка і стала переможницею турніру.

Медаль Кіндзерської є однією із двох нагород, отриманих українськими спортсменами. У змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії 73 кг представник Львівщини Сергій Дребот також завоював бронзову нагороду.