Рішення Європейського суду з прав людини у справі «Тимошенко проти України» не отримало статусу остаточного. Про це йдеться у заяві Міністерства юстиції України.

«Сторонам у справі надається три місяці для подання клопотання про перегляд справи на розгляд Великої палати. Протягом цього терміну Міністерством юстиції буде проаналізовано дану постанову і прийнято рішення про доцільність його оскарження», - йдеться в повідомленні.

У той же час у Мін'юсті зазначили, що у разі, якщо рішення отримає статус остаточного, Україною будуть вжиті всі необхідні заходи на виконання даного рішення.

«При цьому необхідно зазначити, що на сьогодні питання обрання заходів врегульоване Кримінально-процесуальним кодексом України відповідно до вимог ЄСПЛ», - підкреслили у Міністерстві.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 30 квітня, Європейський суд з прав людини встановив порушення двох статей Конвенції з прав людини у справі колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що Європейський суд з прав людини не врахував більшість скарг екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

457