Політолог, голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко констатує, що візит української делегації на чолі з першим віце-прем'єром України Сергієм Арбузовим стане черговим кроком у напрямку підписання між Україною та ЄС Угоди про Асоціацію.

«Останні візити Андрія Клюєва до Брюсселя і міністрів закордонних справ Польщі, Литви, Данії та Нідерландів в Україну показали, що у нас є серйозні кроки вперед у напрямку Європи, і вона готова йти нам назустріч. Вчорашня поїздка української делегації на чолі з першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим до столиці Бельгії тільки закріпить ці досягнення», - сказав політолог.

На його думку, найбільш відповідальною під час візиту стане зустріч Арбузова з комісаром ЄС з торгівлі Карлом де Гухтом.

У той же час, Бондаренко переконаний, що візит підготує грунт до запланованої на 15 травня першої наради між представниками Європейської комісії та України.

«Нинішній візит має підготувати грунт для цієї події. У принципі, за моїми прогнозами, ЄС оцінить прогрес євроінтеграційних процесів в Україні, а також підтвердить заплановане на осінь підписання Угоди з ЄС. Зокрема, думаю, що Європа побачить позитив у боротьбі з корупцією, відмітить зміни до Кримінально-процесуального кодексу, помилування Юрія Луценка. Останні візити до Брюсселя наших чиновників показали, що європейці вже не ставлять питання виборчого правосуддя, Юлії Тимошенко, законодавства про вибори», - резюмував він.

Нагадаємо, що 29-30 квітня українська делегація на чолі з першим віце-прем'єром України Сергієм Арбузовим перебуватиме з візитом у Брюсселі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216