Перед Україною стоїть амбітне завдання щодо проведення реформ для підписання Угоди про асоціацію з ЄС і уряд не має наміру відступати від цих цілей.
 
Про це заявив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов під час сьогоднішньої зустрічі в Брюсселі з Янушем Левандовським, членом Європейської Комісії з питань фінансового програмування і бюджету.
 
«Перед нами стоїть низка амбітних і принципових завдань, від успішного виконання яких залежить можливість функціонування української економіки в умовах поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС. У першу чергу мова йде про адаптацію нашого законодавства, а також про проведення відповідних системних реформ. Як перший віце-прем'єр, керівник економічного блоку уряду я безпосередньо причетний до цього процесу», - заявив Арбузов.
 

Коментуючи виконання раніше поставлених Євросоюзом умов для підписання Угоди про асоціацію, перший віце-прем'єр запевнив, що Україна вже досягла істотного прогресу щодо кожного з цих критеріїв.

«Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Переконаний, що Україна та ЄС спільними зусиллями досягнуть необхідних критеріїв, і взаємовигідна стратегічно важлива Угода про асоціацію буде підписана під час саміту «Східного партнерства» 28-29 листопада у Вільнюсі», - заявив Арбузов на зустрічі з єврокомісаром Левандовським.

У свою чергу, Януш Левандовський запевнив у позитивному ставленні до інтеграції України в європейське співтовариство. За його словами, литовське головування в ЄС, яке розпочнеться з 1 липня, особливо сприятиме просуванню в цьому напрямку, а розвиток відносин з Україною буде одним із пріоритетів головування Литви в ЄС.

Перший віце-прем'єр також висловив сподівання, що 15 травня під час розгляду Колегією Єврокомісії рішення про підписання Угоди про асоціацію його співрозмовник підтримає Україну.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244