Мер Сум Геннадій Мінаєв вважає, що у мітингу опозиції, який відбудеться сьогодні в обласному центрі у рамках акції «Вставай, Україно!», візьме участь 1217 чоловік. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, не аргументуючи при цьому нічим таке число.

«Переговорив сьогодні вранці з двома групами сумчан. Можна сказати, що вийшли бесіди з фокус-групами. Поряд з іншими обговорюваними питаннями поцікавився їхнім ставленням до мітингу опозиції. Відповіді були на 100% очікуваними - «На який ляд воно нам треба?!» Причому це пов'язано не з городами і дачами, а з тезами та гаслами опозиції. Вірніше, з їхньою відсутністю. Немає ідеології, немає спільної мети з людьми, з народом, якщо писати пафосно. «Вузьке коло цих революціонерів. Страшно далекі вони від народу...» Самі знаєте, хто це написав», - зазначив Мінаєв, повідомляє «УНІАН».

При цьому мер Сум запропонував укласти парі.

«Робимо ставки. Я ставлю пляшку віскі, яка залишилася у мене, на те, що в акції із 10 тисяч заявлених учасників на площі перед «Кривою Хатою» (будівля облдержадміністрації) візьме участь не більше 1217 чоловік, в основному, привезених партійців із районів області. P.S. Ніяких трамваїв, тролейбусів та інших «бар'єрів». Шлях і площа вільні», - написав мер міста і додав, що сам поїхав до Києва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

306