Міліція Києва називає звинувачення у порушеннях при проведенні досудового розслідування справи про вчинення хуліганських дій відносно народного депутата від Партії регіонів Ірини Горіної безпідставними.

Про це йдеться у повідомленні відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в місті Києві.

У міліції зазначили, що останнім часом у засобах масової інформації окремі політики і громадські діячі почали дорікати правоохоронцям у проведенні досудового розслідування цієї справи з порушенням законодавства.

«Подібні висловлювання окремих осіб безпідставні і спрямовані виключно на дезінформацію суспільства, щоб таким чином уникнути відповідальності винних у скоєнні протиправних дій. Досудове слідство проводиться виключно в межах компетенції міліції і в порядку, передбаченому чинним законодавством», - йдеться у повідомленні.

У рамках розслідування співробітниками Печерського райуправління столичної міліції для встановлення всіх об'єктивних обставин події як свідків опитано більше 100 осіб. Крім цього, направлено запити у кілька телеканалів України щодо надання ними відеоматеріалів, відзнятих на місці події.

Як раніше повідомляв ForUm, за фактом хуліганських дій стосовно народного депутата від фракції Партії регіонів Ірини Горіної київська міліція відкрила кримінальне провадження.

Депутат звернулася із заявою про хуліганські дії невідомих осіб із числа учасників політичної акції, яка проходила під стінами парламенту.

2 квітня біля Верховної Ради проходив мітинг на підтримку європейської інтеграції, а на вулиці Грушевського навпроти Верховної Ради мітингували прихильники опозиції, які вимагали призначення виборів у Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

281