У суботу, 27 квітня, у зв'язку з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між київським «Динамо» і дніпропетровським «Дніпром» київський метрополітен змінить графік роботи станцій, повідомили у прес-службі столичного відомства.

Зокрема, з 18:30 до 19:30 станція «Олімпійська» буде закрита для пасажирів на вхід і вихід, а станція «Палац спорту» - на вихід. У цей час поїзди прямуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки.

Крім цього, з метою забезпечення належного перевезення пасажирів, з 17:30 на синій та зеленій гілках і з 20:30 на червоній лінії метро до закінчення руху київський метрополітен збільшить кількість потягів.

Крім цього, якщо по закінченню футбольного матчу пасажиропотік перевищить перевізну здатність, станції «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого» можуть закрити на вхід.

«Наголошуємо, що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів і високу культуру їхнього обслуговування. Тому просимо ставитися з розумінням до введених обмежень», - заявили у метрополітені.

Крім того, київський метрополітен закликав пасажирів не порушувати громадський порядок під час проїзду та дотримуватися правил користування метрополітеном.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

258