Угода про асоціацію з Європейським Союзом - це стимул для України у проведенні реформ. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції в Києві заявив міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс.

«Угода про асоціацію - це не подарунок і не приз, а важіль, який можна використовувати для проведення реформ у сфері управління, політичної та економічної. Це саме те, що наближатиме Україну до Європи, ЄС», - сказав він.

Разом з тим Лінкявічюс підкреслив, що в України залишається мало часу до саміту «Східного партнерства», на якому буде вирішуватися питання про підписання угоди.
«Час, який залишився до саміту, не є нескінченним. Всі повинні докласти максимум зусиль, щоб досягти поставлених цілей. Всі повинні розуміти, що вікно можливостей зараз відкрито, але воно не буде відкрито постійно», - підсумував Лінкявічюс.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

Президент України Віктор Янукович висловив переконання, що підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС має відбутися під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

631