Президент України Віктор Янукович підписав указ «Про Концепцію боротьби з тероризмом».
Цим документом схвалено Концепцію боротьби з тероризмом і дано доручення Кабінету Міністрів у тримісячний термін розробити і затвердити план заходів щодо реалізації зазначеної Концепції.

У документі наголошується, що метою цієї Концепції є забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом шляхом розробки та впровадження комплексу заходів, спрямованих на виявлення та усунення причин і умов, які можуть призвести до проявів тероризму, захист людини і громадянина, суспільства і держави від тероризму, зосередження основних зусиль на протидії терористичній діяльності, мінімізації її наслідків, а також налагодження взаємодії між уповноваженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськістю і розширення міжнародного співробітництва в цій сфері, повідомляє «УНІАН».

Визначено, що фінансування заходів з реалізації Концепції має здійснюватися за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.
Обсяг фінансування заходів з реалізації Концепції з державного бюджету визначатиметься щороку з урахуванням конкретних завдань і фінансових можливостей.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

749