Посол Федеративної Республіки Бразилія Антоніо Фернандо Круз де Мелло пропонує наступного року провести в Києві бразильський карнавал, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Голова КМДА Олександр Попов зазначив, що за 12 років побратимських відносин між Ріо-де-Жанейро і Києвом широкомасштабних заходів на знак такої дружби ніколи не проводилося.

«Пропоную ще раз зустрітися влітку, обговорити всі деталі, розглянути кошторис заходу та можливість проведення карнавалу за спонсорські кошти. Після цього ми зможемо більш детально обговорити реалізацію цієї ініціативи в Києві», - зазначив Попов.

Планується, що проект відбудеться за підтримки провідних режисерів і продюсерів Ріо-де-Жанейро, участь у карнавалі візьмуть відомі бразильські й українські танцювальні школи самби.

Попередня концепція заходу «Бразильський карнавал у Києві» передбачає карнавальну ходу на Майдані Незалежності і на Хрещатику. Крім того, пропонуються виступи у форматі «квінтесенція карнавалу» за участю 40 танцюристів у вигляді концертів у 12 головних містах України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194