Матері передбачуваних організаторів теракту в Бостоні Зубейдат Царнаєвій загрожує арешт після прибуття в США. При цьому з терактом, в якому підозрюються її сини, це ніяк не пов'язано. Американська влада видала ордер на арешт громадянки Дагестану за магазинну крадіжку.

Раніше матір братів Царнаєвих заявляла, що збирається разом з чоловіком приїхати з Дагестану в США, щоб взяти участь у процесі над 19-річному сином Джохаром. Однак після того, як стало відомо, що американські власті збираються заарештувати жінку за давню крадіжку в бостонському магазині елітного одягу, чеченка передумала перетинати кордон іноземної держави. Вона заявила, що залишиться вдома.

Суд над Зубейдат Царнаєвою повинен був відбутися в Бостоні 25 жовтня 2012 р., проте матір екстремістів на засідання так і не з'явилася. Жінку звинувачували у крадіжці одягу з бутіка Lord & Taylor на суму $1600, пишуть «Вести.ру».

24 квітня співробітники ФБР почали ретельний допит матері Джохара і Тамерлана Царнаєвих. Бесіда жінки, яка проживає в Дагестані, з представниками американських спецслужб тривала всю ніч. Зубейдат Царнаєва переконана, що її діти не могли піти на настільки страшний злочин. Тим часом дядько Джохара і Тамерлана Руслан Царні не виключає, що напоумити молодих людей на теракт могла саме матір.

Нагадаємо, унаслідок теракту на бостонському марафоні, що стався 15 квітня, загинули три людини, більше 260 постраждали.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

428