Росія може надати фінансову допомогу країнам СНД у виготовленні закордонних паспортів, в'їзд виключно за якими буде дозволено на її територію з 2015 року.

Про це президент РФ Володимир Путін сказав у ході спілкування з росіянами в ефірі центральних телеканалів і радіостанцій. «Для того щоб наші партнери мали можливість у прямому сенсі надрукувати паспорти, видати відповідні бланки, їм потрібен час. Такий обсяг роботи можна зробити тільки років за півтора. Можна, звичайно, постаратися прискорити цей процес, але ми тоді не зможемо пред'явити якісь претензії нашим партнерам. А щоб все було цивілізовано, нам доведеться зі свого федерального бюджету надати їм допомогу на виготовлення цих паперів», - сказав Путін, повідомляє «УНІАН».

Він вважає, що Росії необхідно посилити порядок в'їзду на свою територію іноземців, перш за все, мова йде про громадян середньоазіатських країн. Президент РФ пояснив, що в'їзд за закордонними паспортами вводиться з 2015 року, а не раніше, оскільки багато мігрантів вже знаходяться в Росії, і потрібен час для цивілізованого впровадження цих змін.

Нагадаємо, 12 грудня 2012 р. Путін у посланні до Федеральних зборів РФ заявив, що до 2015 року в'їзд до Росії для всіх іноземних громадян, у тому числі з країн СНД, буде дозволений виключно за закордонними паспортами.

При цьому Путін підкреслив, що в рамках Митного союзу і ЄЕП буде і далі діяти нинішній режим перетину кордону з максимально спрощеними правилами.

У той же день на той час керівник Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин заявив, що можлива у майбутньому жорсткість режиму перетину кордону РФ вдарить по простих громадянах України, перш за все, по ветеранах Великої Вітчизняної війни, яким складніше буде відвідувати місця бойової слави і зустрічатися з однополчанами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

460