У 2012 році вдалося створити фундамент для продовження перетворень і модернізації нашої країни у 2013 році. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов під час зустрічі з послом Австрії в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом.

«Уряд постійно працює у напрямі створення сприятливих умов для залучення інвестицій. Велика увага зосереджена на забезпеченні рівного захисту прав, інтересів і майна суб'єктів інвестиційної діяльності незалежно від форм власності, розвитку міжнародного економічного співробітництва та сприятливого бізнес-клімату в Україні. Актуальним питанням для нас також є вдосконалення та забезпечення широкого застосування механізмів державно-приватного партнерства», - сказав Прасолов.

Він зазначив, що Республіка Австрія є важливим торговим і інвестиційним партнером України. Торік за обсягами двосторонньої торгівлі товарами та послугами між Україною та країнами Європи Австрія посіла 11 місце, а в сфері інвестиційного співробітництва - 5 місце. У 2012 р. (порівняно з 2011 р.) товарообіг товарами та послугами між Україною та Австрією склав 1,64 млрд доларів США.

За словами міністра, одним з основних інструментів двосторонніх торговельно-економічних відносин є українсько-австрійська змішана комісія з питань торговельно-економічних зв'язків.

«Останнє засідання відбулося у квітні минулого року і дало поштовх поглибленню і розширенню наших торговельно-економічних відносин», - акцентував Ігор Прасолов.

У свою чергу Посол Австрії зазначив: «Австрія входить до п'ятірки найбільших іноземних інвесторів України і має давні традиції діяльності в Україні, в першу чергу це банківська та фінансова сфери. Ми дуже задоволені, що у Вашій особі ми маємо співголову змішаної українсько-австрійської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва та за погодженням наших сторін наступне засідання цієї комісії відбудеться у вересні цього року у Відні», - додав Хайм.

Посол відмітив активізацію двосторонніх економічних відносин, повідомивши, зокрема, про успішне проведення «Днів Києва у Відні» і українсько-австрійського бізнес-форуму, які днями завершили свою роботу в столиці Австрії, де 70 австрійських і 25 українських компаній і підприємств обговорили шляхи майбутньої співпраці.

Міністр запевнив австрійську сторону в зацікавленості нашої держави у подальшому розвитку торговельно-економічних відносин з Австрією і створенні сприятливого бізнес-середовища для іноземних інвесторів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

388