У Житомирському районі Житомирської області жодним освітнім закладом не виконуються норми харчування школярів, повідомила керівник прес-служби прокуратури Житомирської області Тетяна Гоша.

Зокрема, до такого висновку дійшла прокуратура Житомирського району після завершення 18 квітня перевірки освітніх закладів району, яка проводилася у березні - квітні цього року.

«У ході перевірки встановлено, що в навчальних закладах Житомирського району під час організації харчування дітей не дотримані вимоги законодавства про якість та безпеку харчових продуктів.

Так, у школах порушують умови зберігання м'яса, для приготування їжі використовують продукти без відповідних документів і з порушенням термінів придатності, а в одній зі шкіл у курячому м'ясі виявлена ​​бактерія сальмонели», - розповів прокурор Житомирського району Олег Мостиховський.

Він додав, що в більшості шкіл району також у непридатному стані знаходиться інвентар та посуд, а приміщення харчоблоків потребують ремонту, передає «УНІАН».

«Жодним освітнім закладом Житомирського району не виконуються норми харчування школярів. Унаслідок цього діти недоотримують фрукти, м'ясні, рибні та молочні продукти, а натомість на 80-240% понад норму вживають бобові, макаронні вироби і крупи. До того ж відділ освіти Житомирського району ще з листопада 2012 року і зараз не забезпечує школярів вітаміном «С», - сказав прокурор.

За результатами перевірки прокуратура району внесла подання на адресу відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, в якому вимагає усунути всі порушення вимог законодавства та відновити якісне і раціональне харчування школярів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

481