Президент РФ Володимир Путін отримав два листа від бізнесмена Бориса Березовського з проханням повернутися до Росії. Про це Путін сказав у ході спілкування з росіянами в ефірі центральних телеканалів і радіостанцій.

«Перший лист я отримав від нього на початку цього року в лютому, напевно, а другий - зовсім недавно, вже після його смерті», - сказав Путін.

Він зазначив, що один із листів був повністю рукописним, другий - частково рукописним. За словами президента РФ, ці листи йому передали партнери Березовського по бізнесу.

«Так, він пише про те, що зробив багато помилок, завдав шкоди, просить його звільнити і дати можливість повернутися на батьківщину», - зазначив Путін.

Президент Росії також повідомив, що не відповів на ці листи. «Він просив можливості повернутися до Росії. Звичайно, глава держави може помилувати, але для цього потрібно провести юридичний аналіз, я вже не кажу про моральний бік справи. Потрібно було проконсультуватися з Верховним судом, прокуратурою», - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи могла смерть Березовського бути організована західними спецслужбами, президент РФ сказав: «Все можливо, але у нас такої інформації немає», передає «УНІАН».

При цьому Путін зазначив, що не проти того, щоб Березовського поховали в Росії.

Як раніше повідомляв ForUm, Березовський був знайдений мертвим наприкінці березня у своєму будинку у Великобританії, де отримав притулок. За попередніми даними, причиною смерті стало повішення.

5 квітня у британській поліції повідомили, що патологоанатоми досліджуватимуть тіло Березовського протягом найближчих двох місяців.

У Росії Березовський звинувачувався відразу за кількома статтями Кримінального кодексу РФ, серед яких «шахрайство», «неповернення з-за кордону коштів в іноземній валюті», «перевищення посадових повноважень».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

434