Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголошує на необхідності активізувати роботу над створенням робочих місць у сільській місцевості. Про це глава уряду заявив під час відвідування дитячих будинків сімейного типу в селі Личанка в Київській області, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Нам необхідно робити все для того, щоб люди менше їздили на роботу у великі міста, а мали можливість працевлаштуватися на місцях. Розвиток виробництв на місцях - це наше найголовніше завдання. Нам необхідно створювати нові виробництва: нехай невеликі - на 20-30 місць, але це дозволить сільським жителям працювати ближче до дому», - зазначив Азаров.

Він підкреслив, що переважна більшість сільських жителів працюють, наприклад, у столиці і там платять податок на прибуток. «Щодня в Київ приїжджає більше 400 тис. із наближених населених пунктів. Люди працюють у Києві і там же сплачують податок на прибуток. А як нам розвивати невеликі населені пункти? У Києві розташовані великі підприємства: «Нафтогаз», «Укрзалізниця», банки тощо. І всі підприємства сплачують податок на прибуток у столиці. А де вони працюють - свердловини бурять, атомні станції будують? У регіонах. Тому частина податку на прибуток повинна йти і в область», - підкреслив Азаров.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

479